Info ze školky

Vážení rodiče,


vzhledem k přijatým opatřením, která vstoupí v platnost od zítřejšího dne – uzavření 1. stupně ZŠ (kromě jiných), budeme pracovat v MŠ v oslabení. Zaměstnankyně, které mají děti v ZŠ zůstávají doma s dětmi.


Abychom pokryli většinu provozní doby, vypustíme provoz od 6.30 do 7.00 hodin a odpoledne od 16.30 do 17.00 hodin do 30.10.2020. Dne 2.11. by opět děti měly do školy nastoupit a poté bychom se opět vrátili zpět do běžného provozu. Provoz v tuto uvedenou dobu byl téměř nevyužíván. Ráno v tuto dobu bylo ve školce jedno max dvě děti a odpoledne zcela stejně.


OD 14.10.2020 – děti ze třídy Žába budou rozděleny na odpoledne (tedy po obědě) do zbývajících tří tříd: Beruška, Motýl a Ježek. Vím, že situace je vážná, ale bohužel se nevyhneme slučování dětí z jednotlivých tříd.

 

Chtěla jsem Vás požádat, pokud je to jen trochu možné, zda byste nám pomohli a děti si vyzvedávali po obědě. Moc nám tím pomůžete.


Děkuji Vám za pochopení situace a spolupráci

Mandíková