Vpravo nahoře
 se přihlašte

Pravidelné aktivity

• divadelní představení - přehled divadelních představení pro školní rok 2019/2020 rozklikněnte zde
  • dny otevřených dveří
  • zábavná odpolední setkání s rodiči a dětmi při různých příležitostech (tvořívé dílny)
  • besídky - Vánoce, rozloučení s předškoláky
  • zvýšená péče o zuby
  • pravidelné ekologické programy
  • školní výlety, ŠvP, LT o letních prázdninách
  • fotografování dětí
  • karneval
  • barevný den
  • navštěva Mikuláše, čerta a anděla
  • spolupráce se základní školu. Každý rok se v úvodu nového školního roku setkávají učitelky první třídy ZŠ
    a naší mateřské školy, aby se společně dohodly na formách vzájemné spolupráce.
  • spolupráce s logopedkou. Vždy na podzim a na jaře navštíví naši mateřskou školu Mgr. Renata Lukášová.
    Rodiče mají možnost s ní prokonzultovat eventuální individuální spolupráci nebo návštěvu u ní v poradně.
  • spolupráce s Pedagogicko-psychologickou poradnou. V případě nutnosti jsme v kontaktu s poradnou.
    Spolupracujeme s ní zejména v souvislosti s "odklady školní docházky". Mgr. Jitka Pýchová dochází i k nám do MŠ,
    aby měla poznat děti v rámci kolektivu.
  • spolupráce s městskou částí Praha 6. S městskou částí spolupracujeme zejména v otázkách oprav a údržby budovy.
    Dále využíváme jejich nabídek týkajících se "doškolování" pedagogických zaměstnanců.
    Zúčastňujeme se také soutěží, které MČ P6 pořádá.
  • nabídka seminářů

Nadstandartní aktivity hrazené rodiči (určeno zejména předškolním dětem)

• výuka angličtiny hrou

• jóga a tanečky